Pasūtījumiem +371 26208999 Katru dienu 10:00-21:00 (Pt. Se. 23:00)
€0,00 0 Open cart

JŪSU GROZS


Cena
Daudz.

GALDA PIEDERUMI

PIEGĀDES VEIDS

KOPĀ

€0,00 Update cart

Piegādes maksa un Atlaides būs aprēķinātas vēlāk

Darba laiks: Pirmdien - Ceturdien 10:00 – 21:00 

                    Piektdien - Sestdien 10:00 – 23:00 

                    Svētdien 10:00 – 21:00


Ekspress piegāde Vecrīgā un Centrā 20 min. laikā


Numurs pasūtījumiem: +371 26208999
E-pasts: info@friendskitchen.lv

Adrese pasūtījumu saņēmšanai: Valņu 25, Vecrīga, restorāns Friends Cafe

SIA AVM SERVISS

Reģ.nr. 40203371903

Juridiskā adrese: "Vārpas", Vārpas, Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125

Alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības licence: Sērija MT Nr. 

Alkoholisko dzērienu pircējam ir obligāti jāuzrāda personas apliecinošs dokuments par 18 gadu sasniegšanu, kurjeram, pretējā gadījumā kurjeram ir pienākums neizsniegt Jums preci.

Šīš distances līgums noslēgts saskaņā ar Pateretāja aizsardzības likumu 10.pantu.

PVD reģ. nr. 085060

 

Par mums

Ar mūsu pakalpojumu Jums nav jādomā par to ko ēdīsiet pusdienās, saņemiet veselīgu un gatavu ēdienu mājās!

Friends Kitchen piedāvā unikālu servisu - ekspress piegāde "EKSPRESS" Vecrīgā un centra tuvumā. Garšīgs un kvalitatīvs mājas ēdiens domas attālumā, piegāde 20 min laikā. Kā arī piegādājam uz citiem Rīgas un pierīgas rajoniem.

Saspringtais, bieži nervozais un piepildītais pilsētas iedzīvotāju grafiks, veido mūsu piedāvājumu - piegāde Rīgā, vecrīgā un pilsētas centrā, ārkārtīgi populāru un arvien vairāk pieprasītu. Turklāt mājas ēdiena piegāde ir lieliska izeja netikai tiem, kuriem rūp savlaicīgas ēdienreizes, tātad arī veselība, šis pakalpojums palīdzēs operatīvi atrisināt visas problēmas, kas rodas no neparadzētu viesu vizītes, lieliem pasākumiem vai piknika draugu lokā. Kā arī «Friends Kitchen» pakalpojumus, konkrēti - mājas ēdienu ar piegādi, ar prieku izmanto ģimenes pāri, kuriem ik pa laikam tīk sevi palutināt ar ko garšīgu no mūsu daudzveidīgās ēdienkartes. Un protams, tik lieliska ideja, kā mājas ēdiens ar piegādi, neizpaliek arī bez studentu uzmanības, kuriem šī ir lieliska izeja un katram pa kabatai!

«Friends Kitchen» mājas ēdiena piegāde uz mājām, ļauj pilnā mērā izbaudīt nedārgu, taču neiedomājami garšīgu mājas ēdienu, nepieskaroties plītij. Mūsu piedāvājums - "Mājas ēdiens uz pasūtījumu" - vienmēr ātri, izdevīgi un ārkārtīgi garšīgi!

«Friends Kitchen» strādā uz bāzes esošu restorānu Friends Cafe, ar pieredzējušu personālu un garšīgākajām, gadiem ilgi izstrādātām receptēm.

Labu apetīti!